Bine ai venit pe Comunitatea Romania Farming,daca esti o persoana serioasa si vrei sa faci parte din ehipa noastra,te asteptam sa faci o cere AICI.

Ce parere aveti de comunitatea Romania Farming

Inapoi Inainte  Mergi jos! 

Ce parere aveti despre comunitatea RoFarm
Foarte buna
100%
 100% [ 2 ]
Buna
0%
 0% [ 0 ]
Se putea mai bine
0%
 0% [ 0 ]
Rea
0%
 0% [ 0 ]
Foarte rea
0%
 0% [ 0 ]
Total voturi : 2

AutorMesaj
RoFarm

Rang : Administrator
Farming 2017
Chrome
Data nasterii : 20/06/1988
Data de inscriere : 28/12/2013
Varsta : 29
Localizare : Buzau

MesajSubiect: Ce parere aveti de comunitatea Romania Farming   
MultumescCiteazaEditeazaStergeInfo

Parere despre comunitate!

Ultima editare efectuata de catre RoFarm in Mier Oct 26, 2016 2:42 am, editata de 1 ori
Mergi sus! Mergi jos!
Vezi profilul utilizatorului      http://www.rofarm.net   

Inapoi Inainte Mergi sus! 
Pagina 1 din 1
Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Ce parere aveti de comunitatea Romania Farming :: Comentarii

Mi se pare o comunitate foarte buna ptr inceput deoarece totul este foarte bine pus la punct, si sa speram ca pe viitor sa vina cati mai multi playeri.
Te asigur ca vor venii,asteptam sa intram in posesia jocului Farming Simulator 17
Se va creea servar,etc,ai sa vezi...
Imi dau seama ca se va popula mai ales cand o sa intre in posesia jocului, dar pana atunci comunitatea continua tot pe un server dedicat ptr FS 15 sau se face server ptr FS 17 si se va astepta ?
Se va face servar dedicat 17 si daca sunt cereri facem si pentru 15.
Fonduri sunt,cererile lipsesc.
Din punctul meu de vedere ar fi frumos 17(ceva nou)
Si din punctul meu de vedere ar fi frumos pe Fs 17, dar pana o sa isi faca rost de FS 17 cred ca toti or sa se joace FS 15
Interesul este sa fim cat mai multi.
Noi am detinut un servar dedicat foarte frumos,se gasesc video si imagini pe forum,dar din cateva probleme personale,a trebuit sa iau o pauza si servarul nu a mai fost prelungit.
Fondurile sunt acolo,s-a investit ceva in servar si am profitat foarte putin de el.
Sa speram ca vom profita de servarul sau servarele noi.
Am vazut unele videoclipuri din timpul partidelor ,si este frumos cand sunt mai multi pe server si exista intelegere si respect ;)
Sa stii ca la noi chiar au fost partide exceptionale pot spune...era sv de 6 si era perfect,toti stiau ce aveau de facut.
Esti jucator de FS15?
Poti achizitiona FS17?
Sunt jucator de FS15, momentan nu pot achizitiona FS17 dar cu prima ocazie pe care o am il si iau.
Poate reusesti sa-l castigi pe forum!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Social Media Buttons