Bine ai venit pe Comunitatea Romania Farming,daca esti o persoana serioasa si vrei sa faci parte din ehipa noastra,te asteptam sa faci o cere AICI.

Statie de amestecare hrana

Inapoi Inainte  Mergi jos! 
AutorMesaj
RoFarm

Rang : Administrator
Farming 2017
Chrome
Data nasterii : 20/06/1988
Data de inscriere : 28/12/2013
Varsta : 30
Localizare : Buzau

MesajSubiect: Statie de amestecare hrana   
MultumescCiteazaEditeazaStergeInfo

Pentru descarcarea modurilor,raspundeti la acest topic.

Alt mod super interesant o statie de amestecare.Este un mod plasabil si nu necesita instalare cu GE.Se poate descarca de aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] cu modul acesta nu mai este necesar Kuhn SPV Confort 12.Aceasta stati o puteti umple cu fan,paie si siloz si iti face hrana mestecata.Pentru descarcarea statiei,se utilizeaza remorci sau vole,eu folosesc acest pachet [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] pentru incarcarea amestecului folosesc acest camion [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si acesta cateodata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ,cu aceasta vola faceti totul,incarcati gramezile descarcate,incarcarea iezlelor/padoacelor de la vaci,aceasta vola face totul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] bine,mai puteti folosii moduri care admit silozuri.

Ultima editare efectuata de catre Admin in Sam Ian 11, 2014 5:52 pm, editata de 1 ori
Mergi sus! Mergi jos!
Vezi profilul utilizatorului      http://www.rofarm.net   

Inapoi Inainte Mergi sus! 
Pagina 1 din 1
Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Statie de amestecare hrana :: Comentarii

Am sa o descarc si eu,sa vad de ce este in stare.dupa cum pare ma scuteste de de baloti.
Din cate vad din imagini,pare sa cari paiele silozul si lucerna in ea si face ea singura.tu doar vi si incarci.

In timp ce descarcam :)
Re: Statie de amestecare hrana
Mesaj la data de Mier Ian 08, 2014 7:35 pm Scris de 2pac
jmecher modul,asa nu pierzi timp

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Social Media Buttons