Bine ai venit pe Comunitatea Romania Farming,daca esti o persoana serioasa si vrei sa faci parte din ehipa noastra,te asteptam sa faci o cere AICI.

Darurile din Caucaz by Rofarm

Inapoi Inainte  Mergi jos! 
AutorMesaj
RoFarm

Rang : Administrator
Farming 2017
Chrome
Data nasterii : 20/06/1988
Data de inscriere : 28/12/2013
Varsta : 30
Localizare : Buzau

MesajSubiect: Darurile din Caucaz by Rofarm   
MultumescCiteazaEditeazaStergeInfo

Harta tradusa in romana de Comunitatea Romnia Farming!

- Există o tehnică sovietică privată:Ural, tractor MTZ[/url] , Combină Yenise. 
- Scripturi unice: acum tot echipamentul tău va rămâne blocat în noroi și imediat se va murdări,dacă te duci într-o băltoacă.În ploaie,utilajele sunt spălate și dacă le puneți în garaj în timpul ploii,nu se va spăla. 
- Pe fermă pot fi multe animale: porci, vaci, oi, găini. În plus, întreaga hartă va fi populată cu animale sălbatice și domestice: pescăruși, șerpi, vulturi, pisici, cai și câini.
- Un script pentru reumplerea și descărcarea încărcăturii lichide. Acum, pentru a vă alimenta vehiculul, va trebui să ieșiți din el, să luați un furtun la benzinărie și să-l introduceți în rezervorul de gaz. De asemenea, pentru a descărca, de exemplu, un butoi de apă sau bălegar lichid, va trebui să conectați manual furtunul.

RASPUNDE

Mergi sus! Mergi jos!
Vezi profilul utilizatorului      http://www.rofarm.net   

Inapoi Inainte Mergi sus! 
Pagina 1 din 1
Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Darurile din Caucaz by Rofarm :: Comentarii

Cea mai complexa harta
Sunt de aceiasi parere cu tine!
Minunate harti! Multumim dezvoltatorilor!
Frumos !
O intrebare.Am updatat windowsul si am incarcat din nou hartile. Harta Darurile din caucaz by Rofarm. face figuri. Adica se instaleaza harta iar cind ii dau drumul sa se incarce la sfirsit se stince jocul. trebe sa ii dau drumul din nou.Cealata harta merge bine "Insula Nordului" . Ce are?
ferig68 a scris:
O intrebare.Am updatat windowsul si am incarcat din nou hartile. Harta Darurile din caucaz by Rofarm. face figuri. Adica se instaleaza harta iar cind ii dau drumul sa se incarce la sfirsit se stince jocul. trebe sa ii dau drumul din nou.Cealata harta merge bine "Insula Nordului" . Ce are?

harta are conflict cu un mod ceva...incearca harta singura fara alte moduri si vezi daca merge,daca merge...nu este dn harta,ci dintr-un mod care nu este compatibil cu harta.

astept sa-mi spui ce ai facut.
RoFarm a scris:
ferig68 a scris:

harta are conflict cu un mod ceva...incearca harta singura fara alte moduri si vezi daca merge,daca merge...nu este dn harta,ci dintr-un mod care nu este compatibil cu harta.

astept sa-mi spui ce ai facut.
Am reusit, erau modurile de la fabrici devina.I-am oprit si acuma merge.
Cea mai complexa harta Si Frumoasa!!
MarianGO320 a scris:
Cea mai complexa harta Si Frumoasa!!
am jucat aceasta harta de 2 ori timp de cate 6 luni fiecare,alaturi de membrii comunitatii si pot spune ca am sa o joc cu cea mai mare placere de cate ori o sa am ocazia.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Social Media Buttons